Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Usługi
Dom

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

dobra jakość Komory Testowania Środowiskowego na sprzedaż
dobra jakość Komory Testowania Środowiskowego na sprzedaż
Instrumenty, które polecasz, są bardzo odpowiednie dla potrzeb testowania naszych produktów laboratoryjnych, po sprzedaży bardzo cierpliwie odpowiadają na wszystkie nasze pytania i podpowiadają nam, jak działać, bardzo ładne.

—— Div Harish

Jesteście bardzo profesjonalnymi partnerami i chcemy nawiązać z Państwem długoterminowe stosunki współpracy.

—— Wojtek Krawczyk

W imieniu firmy, aby odwiedzić swoje fabryki i firmy, personel techniczny jest bardzo profesjonalny i cierpliwy, myślę, że byłbym szczęśliwy z tobą ponownie współpracować.

—— Manuel Munoz

Im Online Czat teraz

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Zdjęcie Office Branch Group Magazyn produktów Haida Dział biznesu międzynarodowego Zespół po sprzedaży Fabryka Haida

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HAIDA
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : $ 5 Million-US$ 10 Million
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%

Firma Haida International Equipment Co, Ltd założona w 2004 roku, znajduje się w mieście Dongguan w prowincji Guangdong w Chinach, która ma ponad 10-letnie doświadczenie w testowaniu sprzętu. Haida profesjonalnie zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju sprzętu testującego. Główne serie obejmują maszyny do testowania papieru i opakowań (P&P), uniwersalne maszyny testowe (UTM), maszyny do testowania piany i mebli oraz optyczne (FFO) oraz komorę testową przyspieszonego środowiska (AES). W 2007 r. Haida połączyła się z Mechanical Electric HK Ltd. i wprowadziła Starszego Dyrektora Technika z HK, aby założyć własne Centrum Badań i Rozwoju. Po kilku latach starań Haida uzyskała certyfikat nowego przedsiębiorstwa high-tech w 2016 roku i zaczęła kierować naszą branżą w nowym kierunku.

Misją Haida International Equipment Co, Ltd jest dostarczanie najlepszego sprzętu testującego naszym klientom. Technicznie Haida ma 4 główne niezależne systemy badań i rozwoju, produkcji, marketingu i sprzedaży, pomiaru i kalibracji; 4 podstawy produkcji i badań, 10 doktorantów jako konsultantów; ponad 10 produktów zaawansowanych technologicznie; ponad 50 pozycji patentów na produkty i ponad 300 sztabów. Produkty Haida spełniają międzynarodowe standardy (ISO, JIS, ASTM, EN…) i są szeroko stosowane w fabrykach, instytutach badawczych, instytutach kontroli jakości, uniwersytetach itp. W celu świadczenia usług mamy oddziały w Guangdong, Jiangsu, Fujian, Jiangxi, Chongqing, Hunan, Guangxi, Tianjin, Shandong w Chinach i 7 agentów z Indii, Malezji i Singapuru, Pakistanu, Tajlandii, Turcji, UnitedKingdom, Wietnamu, Bengalu na całym świecie, aby zapewnić profesjonalną i terminową obsługę.

Wizją Haida International Equipment Co, Ltd jest bycie światowej klasy przedsiębiorstwem testującym sprzęt i przestrzeganie wartości Kreatywności, Wydajności, Dziedzictwa, Pasji i Trwałości. Opierając się na koncepcji ochrony środowiska, Haida stale optymalizuje strukturę produktu, aby osiągnąć własną transformację i modernizację w celu dostosowania nowych zmian na rynkach.

 

Haida International Equipment Co, Ltd oczekuje współpracy z klientem na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Mak

Tel: 13662707979

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)