Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Usługi
Dom

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

dobra jakość Komory Testowania Środowiskowego na sprzedaż
dobra jakość Komory Testowania Środowiskowego na sprzedaż
Instrumenty, które polecasz, są bardzo odpowiednie dla potrzeb testowania naszych produktów laboratoryjnych, po sprzedaży bardzo cierpliwie odpowiadają na wszystkie nasze pytania i podpowiadają nam, jak działać, bardzo ładne.

—— Div Harish

Jesteście bardzo profesjonalnymi partnerami i chcemy nawiązać z Państwem długoterminowe stosunki współpracy.

—— Wojtek Krawczyk

W imieniu firmy, aby odwiedzić swoje fabryki i firmy, personel techniczny jest bardzo profesjonalny i cierpliwy, myślę, że byłbym szczęśliwy z tobą ponownie współpracować.

—— Manuel Munoz

Im Online Czat teraz

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Zdjęcia Haida Zdjęcie Office Branch Group Magazyn produktów Haida Dział biznesu międzynarodowego Zespół po sprzedaży

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HAIDA
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : $ 5 Million-US$ 10 Million
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%
Haida International Equipment Co., Ltd, z siedzibą w Dongguan. od 2004 roku posiadamy profesjonalne doświadczenie produkcyjne w branży urządzeń testujących. Wizją Haida jest być światowej klasy przedsiębiorstwem testującym sprzęt i stosować się do wartości Lojalności, Efektywności, Męki, Kreatywności, Współdzielenia, Trwałości. W oparciu o koncepcję ochrony środowiska, Haida nieustannie optymalizuje strukturę produktu, aby osiągnąć własną transformację i modernizację w celu dostosowania nowych zmian na rynkach.

 

Haida International Equipment Co., Ltd, która ma ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie urządzeń testowych. Haida profesjonalnie zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju urządzeń testujących. Główne serie obejmują maszyny do testowania papieru i opakowań (P & P), uniwersalne maszyny testujące (UTM), piankowe i meblarskie i optyczne maszyny testujące (FFO) oraz komorę do przyspieszonego badania środowiska (AES). W 2007 r. Haida połączyła się z firmą Mechanical Electric HK Ltd. i wprowadziła na stanowisko Senior Technician Director w HK, aby założyć własne centrum badawczo-rozwojowe. Po kilku latach starań, Haida uzyskała certyfikat nowego przedsiębiorstwa high-tech w 2016 roku i zaczęła przewodzić naszej branży w nowym kierunku.

 

Haida International Equipment Co, Ltd oczekuje współpracy z klientem na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Mak

Tel: 86-0769-89055588

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)