Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Usługi
Dom

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Wycieczka po fabryce

dobra jakość Komory Testowania Środowiskowego na sprzedaż
dobra jakość Komory Testowania Środowiskowego na sprzedaż
Instrumenty, które polecasz, są bardzo odpowiednie dla potrzeb testowania naszych produktów laboratoryjnych, po sprzedaży bardzo cierpliwie odpowiadają na wszystkie nasze pytania i podpowiadają nam, jak działać, bardzo ładne.

—— Div Harish

Jesteście bardzo profesjonalnymi partnerami i chcemy nawiązać z Państwem długoterminowe stosunki współpracy.

—— Wojtek Krawczyk

W imieniu firmy, aby odwiedzić swoje fabryki i firmy, personel techniczny jest bardzo profesjonalny i cierpliwy, myślę, że byłbym szczęśliwy z tobą ponownie współpracować.

—— Manuel Munoz

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Seminaria techniczne
Laboratorium
Kontrola jakości gotowego produktu
Części produktu Produkcja i obróbka materiałów
Kontrola jakości
Części produktu Kontrola jakości materiału
Zapasy fabryczne
Fabryka

Seminaria techniczne

Każda technologia, każdy produkt, jesteśmy po powtarzających się dyskusjach, w celu spełnienia standardów testowania podczas wykonywania produkcji najbardziej odpowiedni do wymagań testu laboratoryjnego produktu.

Laboratorium

Przećwicz prawdziwą wiedzę, nasze produkty poprzez inspekcję klienta.

Kontrola jakości gotowego produktu

Kontrola jakości i monitorowanie techniczne powinny być przeprowadzane przed przekazaniem produktu do klienta. Każde urządzenie zgłoszone klientowi jest testowane.

Części produktu Produkcja i obróbka materiałów

Produkujemy części instrumentu samodzielnie i dążymy do osiągnięcia maksymalnej zdolności dostosowywania pomiędzy sprzętem i częściami, tak aby szybko dopasować wymagane lub brakujące części.

Kontrola jakości

Obsługuj instrumenty do standardowych testów.

Części produktu Kontrola jakości materiału

Przeprowadzamy kontrolę jakości zarówno części wyprodukowanych przez nas samych, jak i zakupionych części.

Zapasy fabryczne

Haida ma wystarczające zapasy, dostawy na czas w okresie dostawy.

Fabryka

Haida ma 4 główne niezależne systemy badań i rozwoju, produkcji, marketingu i sprzedaży, pomiarów i kalibracji; 4 podstawy produkcji i badań; 10 doktorantów jako konsultantów; piekarnik 10 sztuk produktów high-tech; ponad 50 pozycji patentów na produkty i 300 sztabów.

1 2 3
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
CE
ISO
CE

CE

ISO

CE

 • Linia produkcyjna
  Haida International Equipment Co., Ltd

  Haida profesjonalnie zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju sprzętu testującego. Główne serie obejmują maszyny do testowania papieru i opakowań (P&P), uniwersalne maszyny testowe (UTM), maszyny do testowania piany i mebli oraz optyczne (FFO) oraz komorę testową przyspieszonego środowiska (AES). W 2007 r. Haida połączyła się z Mechanical Electric HK Ltd. i wprowadziła Starszego Dyrektora Technika z HK, aby założyć własne Centrum Badań i Rozwoju.

  Naszą misją jest dostarczanie klientom najlepszych urządzeń testujących. Technicznie Haida ma 4 główne niezależne systemy badań i rozwoju, produkcji, marketingu i sprzedaży, pomiarów i kalibracji; 4 podstawy produkcji i badań, 10 doktorantów jako konsultantów; ponad 10 produktów zaawansowanych technologicznie; ponad 50 pozycji patentów na produkty i ponad 300 sztabów.

 • OEM / ODM
  Haida International Equipment Co., Ltd

  Produkty Haida są szeroko stosowane w wyrobach papierniczych, opakowaniach, drukach atramentowych, taśmach samoprzylepnych, torbach, obuwiu, wyrobach skórzanych, środowisku, zabawkach, produktach dla dzieci, sprzęcie, produktach elektronicznych, produktach z tworzyw sztucznych, wyrobach gumowych i innych gałęziach przemysłu i mają zastosowanie do wszystkich produktów. jednostki naukowe, instytucje kontroli jakości i dziedziny akademickie. Nasze produkty spełniają normy UL, ASTM, JIS, GB, SO, TAPPI, EN, DIN, BS oraz inne normy krajowe i międzynarodowe.

   

 • R & D
  Profil R & D

  R & D (ISO 9001: 2000, ISO 9001: 2008, QS-9000, ISO 14001: 2004, CE, SGS, SMC, CMC, CPA, CE, CMA, IMC)

Szczegóły kontaktu
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Mak

Tel: 13662707979

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)